ماگ تبلیغاتی قلب تپنده هر دفتر کار!

چگونه در تایم استراحت کارکنان یک مجموعه میتوانید برندتان را به آنها یادآور شوید؟ماگ تبلیغاتی!

بر روی هر میز کار از تهران تا لندن بدون تردید یک لیوان و یا ماگ وجود دارد که میتواند با برند شما تبدیل به یک لیوان تبلیغاتی اثرگذار شود.بر اساس یک تحقیق توسط موسسه استارباکس 65% کارکنان در طی روز سه تا چهار لیوان نوشیدنی گرم مینوشند،این زمان زیادیست که کارکنان در هر شرکت صرف نوشیدن و گفتگو در محیط کار می کنند و زمان خوبیست برای دیدن تبلیغ شما روی لیوان تبلیغاتی!

با اهدای یک لیوان تبلیغاتی به کارکنان یک مجموعه،لوگوی شما یا آدرس سایت و شرکت شما بارها و بارها توسط کارکنان و مشتریان آن مجموعه دیده می شود.بسیاری از کارکنان خودکار و سایر لوازم اداری خود را در لیوان تبلیغاتی جای میدهند.چاپ روی ماگ اگر جذاب و خوش رنگ باشد باعث افزایش درخواست برای دریافت ماگ تبلیغاتی از سوی صاحبان مشاغل می شود و این یعنی همان چیزی که شما در تبلیغات به دنبالش هستید.

فضایی برای لوگوی شما

یکی از مزایای لیوان تبلیغاتی فضای نسبتا بزرگ آن برای چاپ لوگو و اطلاعات تماس یا محصول شماست.شما می توانید یک سمت لیوان تبلیغاتی لوگو و اطلاعات تماس را چاپ کنید و سمت دیگر آن عکس کالای جدید و یا خدمات و پروژه هایی که انجام میدهید را چاپ کنید.ماگ تبلیغاتی در اجاره فضای تبلیغاتی خساست نمی کند! حتی شما می توانید با استفاده از ماگ تبلیغاتی بدون تبلیغ دیده شوید!چگونه؟لوگوی شما در یک سمت لیوان و یا ماگ چاپ می شود و سمت دیگر آن جمله ای امید بخش : “آرام باشید و امیدوارانه حرکت کنید”،به همین سادگی شما با القای یک حس خوب از طریق یک لیوانتبلیغاتی با مشتری خود دست دوستی داده اید!

استفاده از لیوان تبلیغاتی یک راه موثر برای درج پیام تجاری شماست،دریافت کنندگان ماگ تبلیغاتی در هنگام نوشیدن چای و گفتگو بارها ماگ را در دستشان می چرخانند و نام و نشان و پیام شما را میبینند

 

ماگ تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی,هدایای تبلیغاتی ارزان,هدایای تبلیغاتی خاص,هدیه تبلیغاتی,هدایا تبلیغاتی,هداياي تبليغاتي